Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG

70
Kupując otrzymujesz 3 Kredyty
Merchandise: Komiks
Język: AngielskiAngielski
Etykiety: Manga
Kod produktu: 59884
 • Choć państwowe liceum Chidori i prywatna żeńska akademia Kikyo sąsiadują ze sobą, zdają się istnieć w dwóch odrębnych światach.

  Podczas gdy Kikyo szczyci się nieskazitelną reputacją i preferuje studentów z zamożnych rodzin, Chidori jest siedliskiem niezbyt bystrych delikwentów. Wszyscy w Kikyo żywią głęboką nienawiść do swoich sąsiadów z Chidori.

  Szesnastoletni Rintarou Tsumugi jest uczniem Chidori, którego groźny wygląd sprawia, że ludzie go unikają. Rintarou się tym nie przejmuje, bo jest zadowolony ze swojej paczki przyjaciół. Jest jednak coś, czego im jeszcze nie powiedział: od czasu do czasu pomaga w rodzinnej cukierni.

  Pewnego dnia, pracując, Rintarou dostrzega przy stoliku klientkę, ale ta ucieka, zanim zdąży z nią porozmawiać. Następnego dnia dziewczyna, Kaoruko Waguri, przeprasza go i wyjaśnia, że nie uciekła z powodu jego wyglądu i że uważa Rintarou za osobę o dobrym sercu. Choć Rintarou nie jest przyzwyczajony do pogodnej osobowości Kaoruko, cieszy się na myśl o nawiązaniu z nią przyjaźni. Jest tylko jedna przeszkoda: Kaoruko jest uczennicą Kikyo! Co gorsza, Kaoruko najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy, jak dużym problemem to jest!

  Czy tej dwójce uda się przebić i uniknąć pułapek (zarówno metaforycznych, jak i dosłownych) zastawionych przez ich kolegów i koleżanki z klasy?
  Ilość stron: 192
  Format: 208 x 146 mm
  Autor: Saka Mikami
  Komiks She and Her Cat ENG dupl
 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres xzone@xzone.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!

Śledź nas na instagramie

diabloartbook, diabloimmortal, diablo2, diablo4, artbooki, xzonepl
onepiece, onepiecemerch, goingmerryship, goingmerrymodel, figurkakolekcjonerska, xzonepl
seaofstars, seaofstarsgame, artbook, indiegame, xzonepl
Instagram
dinosaurs, , earlsinclair, lata90te, figurkineca, xzonepl
strangerthings, hawkins, strangerthingsmerch, xzonepl