Citizen Sleeper
SWITCH

160
Kupując otrzymujesz 5 kredytów
Można zamówić max. 1 szt. na klienta.
Etykiety: Sci-Fi
Rodzaj gry: Gra jednoosobowa
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 62127
 • Citizen Sleeper, gra RPG inspirowana grami typu Tabletop, rozgrywa się na Erlin's Eye, zrujnowanej stacji kosmicznej, będącej domem dla tysięcy ludzi próbujących przetrwać na obrzeżach międzygwiezdnego kapitalistycznego społeczeństwa.

  Przeżyj życie zbiegłego pracownika, który znalazł się na stacji na peryferiach międzygwiezdnego społeczeństwa. Zainspiruj się elastycznością i swobodą gier TTRPG, eksploruj stację, wybieraj swoich przyjaciół, uciekaj przed przeszłością i zmieniaj swoją przyszłość.

  RYZYKUJ.PRACUJ.ZARABIAJ.PRZETRWAJ.

  Czerpiąc inspirację z planszówek RPG, Citizen Sleeper zapewnia doświadczenie kreowane przez gracza, w którym wybierasz własną ścieżkę, a twoje decyzje kształtują bogaty świat gry. W każdym cyklu na nowo rzucasz kośćmi i decydujesz, jak wykorzystać dany ci czas. Możesz tworzyć lub zrywać sojusze, odkrywać prawdę i uciekać przed tymi, którzy chcą cię dopaść. Przetrwaj i odnieś sukces, cykl po cyklu, niekiedy walcząc z czasem!
  Morbid: The Lords of Ire dupl (SWITCH)
  WSPIERAJ PRZYJACIÓŁ
  Stację zamieszkują postacie z różnych środowisk, próbujące wiązać koniec z końcem wśród gwiazd. Zbieracze, technicy, hakerzy, barmani, uliczni sprzedawcy – każdy ma do opowiedzenia jakąś historię. Do ciebie należy wybór, komu z nich pomożesz. Razem ukształtujecie swoją przyszłość.
  Morbid: The Lords of Ire dupl (SWITCH)
  ISTNIEJESZ, BY ZGINĄĆ
  Dla Essen-Arp jesteś tylko przedmiotem, jednym z wielu w ciągnącym się przez cały kosmos portfolio. Stanowisz wytwór toksycznego systemu w świecie, gdzie rozwój ludzkości nierozerwalnie łączy się z wyzyskiem. Ucieknij przed twórcami twojego niszczejącego ciała i wyznacz własną ścieżkę w bogatym świecie science fiction, który bada idee niepewności, indywidualności i wolności.
  Morbid: The Lords of Ire dupl (SWITCH)
 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres xzone@xzone.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Citizen Sleeper? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!

Śledź nas na instagramie

diabloartbook, diabloimmortal, diablo2, diablo4, artbooki, xzonepl
onepiece, onepiecemerch, goingmerryship, goingmerrymodel, figurkakolekcjonerska, xzonepl
seaofstars, seaofstarsgame, artbook, indiegame, xzonepl
Instagram
dinosaurs, , earlsinclair, lata90te, figurkineca, xzonepl
strangerthings, hawkins, strangerthingsmerch, xzonepl