Świąteczne wskazówki nr 1: Książki i komiksy
Gdy nie ma apetytu na granie, przychodzi czytanie!

18.11.2021
Wybór najlepszych prezentów dla najbliższych nie zawsze jest łatwy. Czy spodoba im się prezent? Czy nie mają go w domu? A jeśli dodamy do tego ogromny asortyment gier, filmów lub seriali, które znajdziesz u nas, wszyscy się pogubią. Ale nie rozpaczaj. Stąd nasza seria wskazówek dotyczących prezentów świątecznych! Wierzymy, że odkryjesz tam wiele pięknych rzeczy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia!


CZYTANIE DLA WOW FANÓW
Udział książek ze świata World of Warcraft był w tym roku naprawdę hojny. Zdecydowanie jest w czym wybierać i zadowolić graczy legendarnego MMORPG. Nie ma nawet znaczenia, czy gra w tę grę codziennie, czy nie grał w nią od roku. Większość książek działa dla każdego fana świata Warcrafta.

>> Książka kucharska World of Warcraft
Mnóstwo potraw, które zachwycą kubki smakowe członków Przymierza i zwolenników Hordy. Książka kucharska jest w całości po czesku.

>> Książka kucharska World of Warcraft: Nowe smaki Azeroth
Kontynuacja książki kucharskiej przynosi wiele nowych smaków. Jest to jednak zupełnie nowa nowość, dlatego książka jest na razie tylko w języku angielskim.CZYTANIE DLA FANÓW ASSASSIN

CZYTANIE PRAWIE BEZ CZYTANIA

KOMIKSY


Nie zapominaj, że dzięki świątecznej rewind możesz zwrócić od nas niewłaściwie dobrany prezent do 31 stycznia!