Kontrolery Joy-Con - Neon Green/Neon Pink
SWITCH

330
Kupując otrzymujesz 3 Kredyty
Etykiety: Pad gamingowy, Akcesoria
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 26845
 • Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele zaskakujących doświadczeń w grach. Dwa Joy-Cony mogą być używane oddzielnie w każdej ręce lub razem jako jeden kontroler za pomocą Joy-Con gripu. Można je również podłączyć do konsoli w trybie handheld albo podzielić się z przyjacielem i cieszyć się grą wieloosobową w wspieranych tytułach.

  Kontrolery Joy-Con - Neon Green/Neon Pink

  KAŻDY JOY-CON JEST NIEZALEŻNY

  Każdy Joy-Con posiada własny pełny zestaw przycisków i może być więc używany jako niezależny kontroler, jest także wyposażony w akcelerometr i żyroskopowy czujnik ruchu, co umożliwia niezależne sterowanie ruchem lewej i prawej strony.

  DZIELCIE SIĘ WRAŻENIAMI
  Lewy Joy-Con zawiera dodatkowo przycisk Capture, który pozwala graczom jednym kliknięciem robić natychmiastowe zrzuty ekranu ich rozgrywki i dzielić się nimi z przyjaciółmi za pośrednictwem sieci społecznościowych.

  KAMERA RUCHU
  Prawy Joy-Con zawiera punkt NFC do interakcji z figurkami amiibo, jak również IR kamerę ruchu zdolną wykrywać odległość, kształty i ruchy bliskich obiektów w gier zaprojektowanych specjalnie dla tych funkcji. Na przykład, ta funkcja może określić, jak daleko jest ręka gracza i jaki kształt przyjmuje.

  ZAAWANSOWANE WIBRACJE
  Joy-Cony oferują również zaawansowaną funkcję HD rumble, która w kompatybilnych grach pozwala graczom odczuć o wiele bardziej realistyczną odpowiedź wibracyjną niż kiedykolwiek wcześniej. Efekt jest na tyle szczegółowy, że gracze mogą na przykład odczuć wibracje poszczególnych kostek lodu wewnątrz szklanki, która jest aktualnie symulowana przez Joy-Con. Dzięki funkcji HD rumble gracze mogą doświadczyć nowego poziomu realizmu, nieosiągalnego poprzez sam wzrok i słuch!

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres xzone@xzone.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Kontrolery Joy-Con - Neon Green/Neon Pink? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!

Śledź nas na instagramie

xmen, 24leciexmen, rok2000, jestemstary, zxonepl
deadpool3, wolverine, marvelcomics, xzonepl
oshinoko, showbiznes, manga, komiks, xzonepl
eldenring, shadowoftheerdtree, booksofknowlege, fromsofware, przewodnik, xzonepl
strangerthings, upsidedown, funkopop, youtooz, xzonepl
acmirage, assassinscreedmirage, artbook, ubisoft, darkhorsecomics, xzonepl