Kontroler DualShock 4 - Czerwony V2
PS4

240 270 zł
Kupując otrzymujesz 5 kredytów
Można zamówić max. 2 szt. na klienta.
Zalecany wiek: Dla wszystkich
Etykiety: Pad gamingowy
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 17996
 • Czerwony kontroler do konsoli PlayStation 4.

  Kontroler wykorzystuje podobny design jak poprzedni DualShock 3, a mimo to wprowadza wiele innowacji, że praktycznie go nie poznacie. Dzięki nim jest to jak dotąd najbardziej dopracowany i najwygodniejszy kontroler PlayStation.  PRZEROBIONE SPUSTY
  Przyciski R2 i L2 zostały przeprojektowane i ulepszone technologicznie. Teraz działają jak prawdziwe spusty, dzięki czemu podczas strzelania masz wrażenie, że trzymasz palec na prawdziwym spuście broni. Doskonale sprawdzają się również w grach wyścigowych, gdzie można płynnie dozować gaz lub hamowanie.

  WBUDOWANY GŁOŚNIK
  Ożyw swoją rozgrywkę i poczuj każdy szczegół dzięki efektom dźwiękowym dochodzącym bezpośrednio z kontrolera. W niektórych grach na przykład usłyszysz rozmowy przez krótkofalówkę lub specjalne dźwięki.

  PANEL DOTYKOWY
  DualShock 4 wprowadza zupełnie nową formę sterowania w postaci powierzchni bardzo podobnej do touchpada w laptopach. Służy do stuknięcia, przeciągnięcia lub upuszczenia przedmiotów w grze i otwiera ekscytujące możliwości rozgrywki.

  POŁĄCZENIE SŁUCHAWEK
  Bezpośrednio w kontrolerze znajdziesz złącze jack 3,5 mm, dzięki któremu możesz podłączyć dowolne własne słuchawki. Nie musisz już przeszkadzać reszcie rodziny podczas grania ani kupować drogich zestawów słuchawkowych.

  LISTWA ŚWIETLNA
  Zintegrowana listwa świetlna, która świeci w różnych kolorach - pomaga kamerze PlayStation Camera śledzić Twoją pozycję. W grach zmienia kolor na przykład w zależności od aktualnego stanu zdrowia Twojej postaci lub miga jak policyjne syreny.
 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres xzone@xzone.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Kontroler DualShock 4 - Czerwony V2? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!

Śledź nas na instagramie

xmen, 24leciexmen, rok2000, jestemstary, zxonepl
deadpool3, wolverine, marvelcomics, xzonepl
oshinoko, showbiznes, manga, komiks, xzonepl
eldenring, shadowoftheerdtree, booksofknowlege, fromsofware, przewodnik, xzonepl
strangerthings, upsidedown, funkopop, youtooz, xzonepl
acmirage, assassinscreedmirage, artbook, ubisoft, darkhorsecomics, xzonepl