Hot Lap Racing
SWITCH

180
Kupując otrzymujesz 7 kredytów
Zalecany wiek: Od 7 lat
Rodzaj gry: Gra jednoosobowa, Gra wieloosobowa, Online multiplayer, Lokalny multiplayer
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 61537
 • Hot Lap Racing to gra wyścigowa, która dzięki własnemu silnikowi fizycznemu umiejętnie łączy realistyczną symulację zachowania pojazdów z zabawą zręcznościową. Poznaj historię sportów motorowych od samochodów GT Cross po Formułę 1, ścigaj się lokalnie ze znajomymi lub rywalizuj online z jeszcze większą liczbą graczy i obudź w sobie mistrza!

  -
  Ponad piętnaście tras z dziesiątkami wariantów: Opanuj ponad piętnaście licencjonowanych i specjalnie zaprojektowanych dla gry tras z ponad siedemdziesięcioma wariantami układu. W Hot Lap Racing znajdziesz między innymi belgijski tor Zolder, austriacki Salzburgring, Kuwait Motor Town, hiszpańskie tory Jarama i Navarra, francuski Laquais, niemiecki Oschersleben, amerykański Gingerman Raceway i wiele innych.
  - Ponad pięćdziesiąt samochodów: Wybieraj z szerokiej gamy ponad pięćdziesięciu samochodów wyścigowych z różnych klas i er motorsportu, od bolidów Formuły 1 z lat 60. po współczesne samochody wytrzymałościowe. Będziesz mógł zasiąść za kierownicą takich perełek jak Peugeot 9X8, Alpine A110 GT4, Alfa Romeo 155 DTM, Brabham BT24, futurystyczny samochód Formula Extreme zbudowany przez społeczność graczy, Ligier JS P320, Renault R5 Turbo 3E i wiele innych.
  LEGO 2K Drive (Code in Box) dupl (SWITCH)
  - Przeżyj udaną karierę: Wyrusz w podróż jako młody, początkujący kierowca wyścigowy i spróbuj wspiąć się na szczyt. Naucz się mistrzowsko opanowywać szeroką gamę słynnych samochodów na legendarnych torach i zmierz się z prawdziwymi mistrzami z historii motorsportu.
  - Spoć się podczas gorącego okrążenia: Doskonal swój styl jazdy na dowolnym z dostępnych torów i stopniowo poprawiaj swoje czasy okrążeń. Liczy się każdy przejazd przez zakręt i każda setna sekundy.
  LEGO 2K Drive (Code in Box) dupl (SWITCH)
  - Kilka klas motorsportu w jednej grze: Samochody wytrzymałościowe, bolidy, samochody sportowe GT, samochody elektryczne lub topowe samochody produkcyjne. Ucząc się, jak doskonale opanować każdy z nich, dowiesz się więcej o poszczególnych erach motorsportu i klasach samochodów, niż się spodziewasz.
  - Twoja perspektywa ma znaczenie: Z kamerami umieszczonymi blisko i dalej za samochodem, na masce, zderzaku i w kokpicie, możesz sam wybrać, jak będziesz się ścigać.
  - Gra wieloosobowa online i offline: Pokaż innym, kto jest najlepszy i przekrocz linię mety jako pierwszy. Możesz grać nawet w czterech graczy lokalnie lub nawet w dwunastu online.
  LEGO 2K Drive (Code in Box) dupl (SWITCH)
 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres xzone@xzone.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Hot Lap Racing? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!

Śledź nas na instagramie

diabloartbook, diabloimmortal, diablo2, diablo4, artbooki, xzonepl
onepiece, onepiecemerch, goingmerryship, goingmerrymodel, figurkakolekcjonerska, xzonepl
seaofstars, seaofstarsgame, artbook, indiegame, xzonepl
Instagram
dinosaurs, , earlsinclair, lata90te, figurkineca, xzonepl
strangerthings, hawkins, strangerthingsmerch, xzonepl