Army Men Trylogia
PC

(6x)
10
Kupując otrzymujesz 1 Kredyt
Zalecany wiek: Od 12 lat
Język: AngielskiAngielski, Czeska instrukcjaCzeska instrukcja
Etykiety: Retro
Kod produktu: 10727
 • Kategorie

  PC / PC gry / Gry strategiczne

  Pakiet zawiera trzy gry z serii Army Men:

  Army Men : Air Attack

  W tej grze ulubione plastikowe wojska sterują plastikowymi helikopterami. Każdy z czterech helikopterów ma swoje specyficzne cechy, które wpływają na ich możliwości w poszczególnych misjach. Będziesz walczyć z wrogami w powietrzu i na ziemi, ostrzeliwane będą przez statki bojowe, a także przeżyjesz ciężkie chwile podczas nalotu motyli. Pod bezlitosnym ostrzałem wroga będziesz wykonywał zadania wojskowe i bronił swojego plastikowego honoru: złap ogromne misie, zniszcz zamki z piasku i uratuj sierżanta. Bez krwi, tylko prawdziwa walka figurek z plastiku.

  Army Men : Sarges Heroes

  Godzina 6:00. Siły Brązowych Żołnierzy zaatakowały Bravo Company Comando - Komando Żołnierskiego Garnizonu. Generał Plastro posiada nową broń masowego rażenia: lupę, bomby M-80 i dziecięce roboty. To robota dla sierżanta Sarga. Konieczne wyposażenie: M-60, pancerzownice, miotacze ognia, granaty, karabiny snajperskie, moździerze, wykrywacze min i mnóstwo amunicji. Powodzenia, żołnierzu!

  Army Men : R.T.S.

  W tej grze ulubione plastikowe wojska sterują plastikowymi bojowymi helikopterami. Każdy z czterech helikopterów ma swoje specyficzne cechy, które wpływają na ich możliwości w poszczególnych misjach. Będziesz walczyć z wrogami w powietrzu i na ziemi, ostrzeliwane będą przez statki bojowe. Pod bezlitosnym ostrzałem wroga będziesz wykonywał zadania wojskowe i bronił swojego plastikowego honoru.

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres xzone@xzone.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (6)

  (Xzone.cz)
  Zweryfikowany zakup
  • 3 pełne gry na 1 CD, interesująca grafika i wrogowie, wiele różnych środowisk oraz jednostek
  • nic

  Interesujące gry, postacie wyglądają dokładnie jak żołnierzyki, z którymi bawiłem się jako mały :) Jeśli chcecie ukończyć wszystkie 3 gry, macie zagwarantowaną długą zabawę.

  (Xzone.cz)
  Niezweryfikowany zakup

  5/5 z powodu nostalgii - jeśli chcesz się zrelaksować i spróbować czegoś starszego, polecam RTS.

  (Xzone.cz)
  Niezweryfikowany zakup
  • RTS: fajna strategia z plastikowymi żołnierzykami, kto jako chłopak nie bawił się żołnierzykami :) tutaj jest to w grze - np. zdobywasz ogród, łazienkę, salon....
  • mogłoby być więcej jednostek

  dobra gra, która z pewnością bawi

  (Xzone.cz)
  Niezweryfikowany zakup
  • +plastikowe żołnierzyki
  • +trzy gry w jednym
  • +całkiem udana 2. część
  • -okropna grafika
  • -grywalność
  • -prawie bez fabuły
  • -nieciekawe

  Army men grafiku to ma podobną jak stary doom. Plastikowe żołnierzyki mi oczywiście wydawały się oryginalne, w mało grach się z nimi spotkasz i całkiem mnie bawiła 2. część, przy której wytrwałem najdłużej, a pozostałe części tylko sprawdziłem i zaraz były odinstalowane. Teraz wady: grafika naprawdę okropna, wiem, że to bardzo stara gra, ale to jej nie usprawiedliwia. Mogli się spojrzeć na stare Heroes of Might and Magic i od razu byłoby lepiej. Dalej grywalność: najgorzej chyba sterowało się helikopterami i ogólnie wszystko mi się wydawało nieciekawe. Army Men w tym czasie może był udany, ale obecnie już chyba nikt nie wie, co to za gra.

  (Xzone.cz)
  Niezweryfikowany zakup
  • Pomysł na grę z plastikowymi żołnierzykami był naprawdę dobry. Miniatury ogrodów, pomieszczeń domów itd. są świetne. Atakujące mrówki, osy i inne insekty są dobrze zrealizowane. Podobało mi się również to, że na przykład musisz wziąć baterię AA i umieścić ją w pociągu, aby ruszył. Albo budować barykady z książek i tak dalej.
  • Gra jest starsza, więc grafika i dziwne sterowanie, które nie można zmienić, psują wrażenie. W jednej z części, w której grasz jako Sierżant (czy coś takiego:-)), jest naprawdę wysoki poziom trudności, a punkty zapisu są rzadkie, co też dodaje trudności.

  Army Men Trylogia jest dobra głównie dlatego, że zawiera trzy gry w rozsądnej cenie. Grafika nie jest zbyt imponująca. Nie jest to jedna z tych linearności, które ograniczają cię tylko płoty ogrodowe i ściany pomieszczeń.

  (Xzone.cz)
  Niezweryfikowany zakup
  • Z plastikowymi żołnierzykami zabawa jest przednia, jak w dzieciństwie!
  • Generał Plastro jest świetny, helikopterki są cool.
  • Co więcej dodać, to nie jest zwyczajna gra, teraz możecie mieć wszystko naraz! Bo Army meni wyszli w T.R.I.L.O.G.I.I.!
  • Wykonanie techniczne- gra(y) mają już swoje lata.

  • Błędy, może zaskakująco dużo..

  • Sterowanie mogło być lepiej wykonane jak na strategię.

  Ta gra triumfuje oryginalnością tematu. Szereg innych strategii ma lepsze wykonanie techniczne i grywalność. W grze jest jednak coś, co będziecie lubić!

  Ocenę ogólną obliczamy na podstawie ocen zweryfikowanych i niezweryfikowanych.
  Zakup zweryfikowany – Klient udowodnił, że zakupił produkt w naszym sklepie.
  Zakup niezweryfikowany - nie możemy zweryfikować, czy klient dokonał zakupu produktu.

Może Ci się spodoba

Śledź nas na instagramie

deadpool3, wolverine, marvelcomics, xzonepl
oshinoko, showbiznes, manga, komiks, xzonepl
eldenring, shadowoftheerdtree, booksofknowlege, fromsofware, przewodnik, xzonepl
strangerthings, upsidedown, funkopop, youtooz, xzonepl
acmirage, assassinscreedmirage, artbook, ubisoft, darkhorsecomics, xzonepl
cyberpunk2077, figurkikolekcjonerskie, darkhorsecomics, xzonepl